Харківщина піднялась на четверте місце у Всеукраїнському рейтингу

 

Під час засідання Ради регіонів у Києві всі губернатори отримали рейтинги своїх областей. Оцінювали все – від якості життя до темпів економічного зростання.

З дві тисячі сьомого року колись славетна Харківщина м’яко кажучи “пасла задніх” – найвище піднімалася до двадцять п’ятої сходинки з двадцяти семи. Як зауважив Михайло Добкін, для області де працював Євген Кушнарьов це було ганьбою. На вчорашньому засіданні Ради Регіонів Харківський губернатор сподівався на значно кращі результати. Бо цілий рік по всих напрямках працювала професійна команда керівників. І Харківщина таки довела, що здатна їх отримати.  Четверте місце – зауважив Михайло Добкін – це проміжна перемога. Хоча поступився Харків лише незалежному Севастополю, та фінансово незалежній cтолиці.

Михайло Добкін,  голова ХОДА

Хочу привітати всю територіальну громаду, тому що за цим стоїть величезна праця 3 мільйонів людей, які на своєму місці робили все, для того, щоб повернути минулу славу регіону. Негоже Харкову бути серед останніх, наше місце завжди твердо, ще з часів Євгена Петровича Кушнарьова, було в п’ятірці лідерів. В цьому році ми туди повернулися. І ми будемо робити все, щоб там і залишатися.

Головна запорука успіху будь-якого регіону це насамперед гроші. А Гроші приносить бізнес. Головне завдання влади у цій справі – створити комфортні умови для  інвестора. У якості прикладу як треба робити , михайло Добкін згадав Гонконг та Сингапур, які історично ділять перші місця у рейтингу найбільш комфортних для бізнесу країн.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Харковская область в 11 году по поддержке бизнеса заняла второе место. На первом – Одесская. Для нас это очень важный показатель. Он говорит о том, что мы на правильном пути.

Загострив увагу губернатор на будівництві метро. Точних цін та термінів  не назвав, але запевнив, що станція проспект Перемоги незабаром з’явиться на карті харківського метрополітену.

Михайло Добкін, голова ХОДА

То, что там будет метро, я прошу в этом никого не сомневаться. Мы завершим строительство этой станции и будем строить в сторону Аєропорта, через Державинскую.

Ще одна, не менш важлива сторінка рейтингу – соціальна сфера області. У ній Харківщина навіть випередила багатьох конкурентів. Як зауважив Михайло Добкін, реформи в галузі охорони здоров’я на Харківщині розпочали першими в країні. Тепер головна мета – не зупинятися.

Вадим Шевякін