Харківщина отримала 145 тис. доз вакцини від поліомієліту

Дефіциту вакцин від поліомієліту на Харківщині більше немає, звітують в обласному департаменті охорони здоров’я.

Завдяки допомозі від Всесвітньої організації охорони здоров’я Харківвська область отримала 155 тис. доз вакцин від поліомієліту. Вакцинація проходитиме у 3 етапи. 1-й тривав від 23-го жовтня і завершився 7-го листопада. Наступний етап розпочнеться вже 7-го грудня. На Харківщині щепленню від поліомієліта підлягають 145 тис. дітей віком від 2-х місяців до 6-ти років.

Олександр Галацан, директор обл. департаменту охорони здоров’я 

Всего из 145 тыс детей, которые подлежат вакцинации и ревакцинации привито 90 % – 113 тыс, этот показатель является 2 в плане позитивного по Украине.  По оценкам ВОЗу нас нет вспышки по Харьковской области, хотя в целом по Украине они считают,что Украина находится в зоне очень высокого риска.

Проте нині, зауважив Олександр Галацан, в області взагалі немає 7-ми з 14-ти типів обов’язкових вакцин. Серед них – вакцини від дифтерії, коклюша та гепатиту. В облдепартаменті охорони здоров’я сподіваються отримати ці вакцини, а також багато інших препаратів та матеріалів від профільного міністерства наприкінці листопада – початку грудня.

Ірина Клименко