Харківщина готується до опалювального сезону

Готуй сані влітку: за вікном плюс 30, а комунальники активно готуються до опалювального сезону. Як кажуть літо скінчиться швидко та раптово, але батареї потрібно гріти вже через два місяці.

 

Тепло в оселі мешканців Харківщини має поступити вчасно. До початку опалювального сезону залишилося трохи більше 2-х місяців. Для забезпечення теплопостачанням шкіл, дитячих садків та будинків культури розроблена проектно-кошторисна документація на установку котелень. Про це на засіданні колегії обласної держадміністрації, повідомив перший віце-губернатор Валентин Дулуб. Також, він розповів про ряд заходів стосовно підготовки до опалювального сезону в області.

Валентин Дулуб, перший заступник голови ХОДА

Финансирование работ по реконструкции существующих газовых сетей жилого массива поселка Караван планируется осуществить за счет средств государственного бюджета, стоимость работ составляет 1,434 миллиона гривень.

На території Чугуєва знаходиться 2 відомчі котельні. Котельня військової частини здійснює постачання житлового будинку, селища міського типу Башкирівка та об’єктів військової частини. Для заміни джерела обігріву житлового будинку планується будівництво теплотраси і додаткова установка автоматики. На виконання робіт із забезпечення теплом Чугуєва необхідно майже 310 тисяч гривень. Фінансування яких планується цього року за рахунок субвенції з державного бюджету.

Валентин Дулуб, перший заступник голови ХОДА

На сегодняшний день Чугуевским горисполкомом получено из госбюджета 263 тысячи гривень. Из местного бюджета выделено 46,5 тысячи гривень. Работы быдут начаты с 1 августа и закончатся до начала отопительного сезона.

Наразі у Чугуєві розроблено проект на реконструкцію системи газопостачання житлових будинків у зв’язку з переведенням на індивідуальне опалення. Що стосується Балаклійського та Чугуївського районів, то робота з переведення споживачів на альтернативні джерела теплопостачання проводиться у плановому режимі.

 

Світлана Слободян