Харківміськліфт виготовляє ліфти для України

city.kharkov.ua

Зроблені у Харкові ліфти працюватимуть у будинках Донецької, Луганської, Дніпропетровської та інших областях країни. Як розповів під час візиту до першої столиці Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Анатолій Близнюк. Йдеться про реалізацію одного з пілотних проектів.

 

«Харківміськліфт» буде задіяний у пілотному проекті заміни ліфтів у різних областях країни. Про це під час візиту на підприємство розповів міністр регіонального розвитку та ЖКГ Анатолій Близнюк. На цьому підприємстві є все необхідне: обладнання, логістика, електроніка, налагоджено обслуговування ліфтів, зазначив урядовець. Але підприємство завантажене лише наполовину. Тому владники планують залучати підприємство до роботи в інших областях, зокрема, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Київській, щоб завантажити його виробничі потужності, і замінити якомога більше ліфтів в країні з меншими витратами. Наразі Харківміськліфт надає послуги з диспетчеризації для ліфтів Києва, Полтави, Сум, Комсомольська та інших. Але вже в найближчому майбутньому цей список збільшиться.

Геннадій Кернес, Харківський міський голова

Такие технологии не использует никто. Сегодня наше предприятие обслуживает ряд домов в городе Киеве в сфере диспетчеризации. И спокойно мы можем разговаривать с пассажиром. Вот пассажир спускался с 14 этажа и мы с ним общались.

Також під час свого візиту Анатолій Бдизнюк виконав і приємну місію. Разом із губернатором Михайло Добкіним він вручив двом співробітникам ключі від нових квартир. Харківміськліфт – підприємство, яке забезпечує житлом своїх співробітників. Тільки завдяки цьому, вдалося повернути висококваліфікованих фахівців, які раніше виїжджали працювати в інші країни, зазначив директор підприємства Анатолій Кандауров. За його словами, за останні півроку співробітники харківміськліфту отримали більше ніж сотню відомчих квартир.

 

Анастасія Горєлкіна