Харків’янина, який напав на військову частину та вбив строковика, засудили до довічного ув’язнення

Харків’янина, який напав на військову частину та вбив строковика, засудили до довічного позбавлення волі.

Апеляційний суд області засудив 45-річного харків’янина до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна за напад на військову частину.
Як повідомила начальник управління прокуратури області Тетяна Сотнікова, чоловіка визнано винним одразу за трьома статтями кримінального кодексу – вчинення розбійного нападу на військову частину, вбивство військовослужбовця та незаконне поводження зі зброєю.

Обставини справи:

22 березня 2012 року колишній десантник разом зі своїм братом, озброївшись обрізом мисливської рушниці та ножами, скоїли розбійний напад на військову частину радіотехнічних військ у Харкові під час перезмінки караулу.

Зухвалий злочин нападники готували цілий рік. Їх основною метою було заволодіння зброєю. Злочинці сподівалися залякати караульних та викрасти автомати. однак завдяки професійним діям військових одного з нападників було затримано, іншого – застрелено.

Під час нападу убито 20-річного солдата строкової служби, ще двоє військових отримали ножові поранення.

Довідково:

У жовтні 2012 року Дзержинський районний суд  Харкова визнав чоловіка винним у незаконному поводженні зі зброєю, умисному вбивстві з корисливих мотивів особи, яка виконувала службовий обов’язок, яке було вчинене за попередньою змовою групою осіб та розбої з метою викрадання зброї (ч. 1,2 ст. 263, пп. 1,6,8,12 ч. 2 ст. 115, ч. 3 ст. 262 КК України) і засудив його до довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Проте, засуджений та його захисник подали апеляцію.