Харків'янам перераховують тариф на вивезення твердих побутових відходів

Харків’янам перераховують тариф на вивезення твердих побутових відходів. Заощадити можуть не лише пільговики, але й городяни, що тривалий час живуть за межами Харкова. А також всі, у кого сміття вивозять не щодня.

 

Взагалі не платити за вивіз сміття можуть ті, хто тривалий час перебуває за кордоном, служить в іншому місті чи відбуває покарання. Однак цю інформацію необхідно підвердити відповідними документами. Перерахують тарифи також тим харків’янам, з будинків яких сміття вивозять не регулярно. У такому випадку можна поскаржитись на комунальників. Щоправда, наголошують у мерії, протягом 3-х місяців роботи за новою системою вивозу сміття таких скарг було небагато – компенсацій городяни отримали лише на півтори тисячі гривень.

Роман Нехорошков, директор Департаменту житлового господарства

Под неоказанной услугой мы понимаетм то, что вывоз ТБО у нас осуществляется ежедневно. В случае, если нет ежедневного вывоза, потребитель имеет право составить соответствующий акт-претензию.

Понад 2 мільйони гривень з міського гаманця також витратили на компенсацію за вивезення сміття для пільговиків. Аби сплачувати менше, вони мають звернутися із заявою до підприємства, що їх обслуговує. Заощаджувати на цій послузі можуть інваліди, багатодітні сім’ї, соціальні працівнкии – загалом майже три десятки категорій харків’ян.

Світлана Горбунова-Рубан, заступник міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення

Люди пенсионного возраста, люди одинокие, одиноко проживающие, и это подтверждено регистрацией, это пенсионные супружеские пары, у которых доход меньше тысячи гривен на человека.

Міські владники прогнозують, що за підсумками року сума компенсації може скласти 10 мільйонів гривень.

 

Олена Рижова