Харків-туристичний готується до зустрічі гостей ЄВРО 2012

Приймати вболівальників ЄВРО 2012 готується Харків-туристичний. Остаточно визначили екскурсійні маршрути до визначних місць Слобожанщини. У Верхньому Салтові планують відкрити музейно-краезнавчий центр, а на прикордонному пункті “Гоптівка” з’явиться туристично-інформаційний пункт.

 

Батьківщина Репіна, музей Григорія Сковороди, Пархомівський музей, висота Маршала Конева та ландшафтний парк у Коробових Хуторах – саме ці родзинки Харківщини обрали найвизначнішими. Деякі навіть стали окремими маршрутами. Наприклад “Слідами Великого художника” туристи потрапляють туди, де досі зберігаються неповторні художні образи Іллі Рєпіна. Також, за словами начальника обласного управління культури і туризму Дмитра Кузнєцова, розпочала свою роботу спеціальна група по створенню музейно-краезнавчого центру “Верхній Салтів”.

Дмитро Кузнецов, нач. облуправління культури і туризму

Эта группа сейчас полноценно работает. Уже даже нашла первые ресурсы от сторонних вне бюджетных организаций. Сейчас прорабатывается модель полноценного инвестиционного мини-проэкта для того чтобы создать стартовые условия для развития этой зоны.

Не обмежують туристів і способами пересування. За словами Дмитра Кузнєцова, сім абсолютно різних маршрутів можна долати як звичним автобусом, так і на велисипеді або, навіть, пішки.

Дмитро Кузнецов, нач. облуправління культури і туризму

Потому, что фактически к этим знаковым обьектам может прийти во-первых, очень разными маршрутами, во-вторых, как и по средствам передвижения так и по пристрастиям это может быть автомобильный, пешеходный, велосипедный, может быть спортивный, научный, религиозный.

Крім того, до ЄВРО планують відновити добре забуті інформаційні пункти. Тільки тепер вони будуть сучасними і багатомовними. За кілька місяців на прикордонному пункті “Гоптівка” з’явиться туристично-інформаційний центр. Це вже третій пункт у області – його попередники вже працюють на Південнному вокзалі та в аеропорті. Завдяки цим центрам, гості, які приїдуть до Харкова на автомобілях зможуть отримати інформацію про готелі, екскурсії та визначні місця Першої столиці.

 

Карина Шелест