"Харків невидимий і очевидний" у галереї Мистецтво Слобожанщини

Харків, який ви можливо ніколи б не побачили. Невидимий і очевидний. Першу столицю очима двох різних фотохудожників об’єднала в одній виставці художня галерея “Мистецтво Слобожанщини”.

 

Величні Атланти та вишукані Каріатиди античності. Виявляється це все притаманно архітектурі Харкова. Не індустріальний та не конструктивістський, а витончений та шедевральний. Таким побачив Першу столицю фотохудожник Ігор Головаш.

Ігор Головаш, фотохудожник

Мы всегда видим что-то важное где-то в Париже, Будапеште, Праге. Но дело в том, что Харьков богат шедеврами.

Вишукані деталі будівель, що пережили війни, революції, реконструкції. Харків’яне та гості міста їх не помічають, вони ж до нас промовляють з висоти історичності, вважають фотохудожники. Романтичний і загадковий, у світлі нічних ліхтарів. Інший Харків побачив Олексій Самойленко.

Олексій Самойленко, фотохудожник

Мы все привыкли видеть город преимущественно днем. Ночью мало кто его видел и знает. Ночью он не менее интересен и не менее загадочен.

Фотохудожники пояснюють, Харків чудовий завжди: і прихований і очевидний. Головне вміти і хотіти його роздивитися. Почати пропонують просто зараз зі світлин, що їх експонують у художній галереї “Мистецтво Слобожанщини”.

 

Вікторія Котова