Харків готується до святкування Дня міста (відео)

Святкові урочистості, концерт та фейєрверк. Про святкування дня Незалежності та річницю визволення Харкова від фашистів розповіли у міськвиконкомі. Цьогорічне свято вирізнятиметься зокрема тим, що фейєрверк супроводжуватимуть співи “Великого слобожанського хору”.

 

Наближення свята Незалежності чи визволення Харкова городяни, що з ними спілкувалась знімальна група поки не відчувають, а дехто і взагалі святкувати й не збирається.

харків’янка

– Я не планирую сходить на площадь.
– Почему?
– Ну, у меня маленькие дети.
– А как праздновать будете?
– Никак не буду.
– А в кругу семьи с бутылкой шампанского?
– Пост в это время будет.

харків’янин

Если молоды – значит надо идти и праздновать день города.

Традиційний святковий концерт буде один і до дня Незалежності, і до дня міста – двадцять четвертого серпня о дев’ятнадцятій, при чому розпочнуть його виконавці з минулого – “Пісняри”, Роксана Бабаян, Людмила Сенчина та Микола Гнатюк. Ці співаки, каже директор міського Департаменту культури Світлана Бабицька, розраховані на більш старшу аудиторію. Зірки ж сучасної естради вийдуть після них.

Вадим Шевякін, ОТБ Новини

Основна частина свята як завжди буде на площі Свободи, щоправда грандіозного проекційного шоу як торік не буде, головну роль у святкуванні зіграють запрошені поп-зірки.

Усіх цікавинок святкування директор Департаменту культури не відкрила, проте розповіла про гостей свята.

Світлана Бабицька, директор міського Департаменту культури

Приедет “Дискотека Авария”, приедет Светлана Лобода, любимая группа “Чай вдвоем”. Старшее поколение мы порадуем визитом доктора Албана, а молодое, которое любит более современную музыку – к нам приедет Софи Єллис Бекстер.

Попри зіркові імена співаків, розповідає Бабицька, місто не витратить на їх запрошення ані копійчини, їх виступ оплатять спонсори. Точної суми Бабицька не назвала, каже – спонсори самі домовляються із зірками і про виступ, і про його вартість.

 

Вадим Шевякін