Х ювілейний етнофестиваль "Печенізьке поле"

Не тільки весільними традиціями багата Слобожанщина. Вже цієї суботи на схилах Печенізького водосховища свої вміння широкому загалу покажуть півсотні фольклорних колективів. Єтнофестиваль “Печенізьке поле” ювілейний – десятий.

 

Етнокараоке та поросячі забіги – цьогорічному етнофесту “Печенізьке поле” цікавинок не бракуватиме, запевняє Олександр Бінус, режисер постановник дійства. Всі охочі, що приїдуть на фестиваль, зможуть взяти учать у конкурсах. Переможці отримають особливі призи – валюту етнічного фестивалю.

Олександр Бінус, режисер-постановник фестивалю “Печенізьке поле”

У нас будет фестивальная казна в которой будут находиться все призы феста, начиная от сувениров и заканчивая крупными призами, который получит самый активный учасник фестиваля.

Традиційно різноманітною та яскравою буде фольклорна частина фестивалю. Окрім півсотні колективів Слобожанщини, на схилах Печенізького водосховища свої вміння покажуть хедлайнери фесту – гурти «Мандри»,  «Гайдамаки», «Друга ріка», а також співачка Лама. В обласному управлінні культури кажуть, головна мета проведення етнофестивалю – збереження та популяризація націнального культурного надбання.

Дмитро Кузнєцов, начальник обл. управління культури і туризму

Тем не менее наша задача провести ревизию этноколлективов области для того чтобы для них создать ещё дополнительный стимул для роста и развития.

Етнофест “Печенізьке поле” збирає друзів вже цієї суботи. Як зазвичай, буде організована доставка всіх охочих. Доїхати до місця дійства можна буде автобусами, що з опів на одинадцяту ранку курсуватимуть від станції метро “Пролетарська”.

 

Олексій Кулаков