Гвалтівникові-серійнику з ХТЗ присудили 7 років неволі

Орджонікідзевський райсуд Харкова визнав винним 27-річного раніше неодноразово судимого харків’янина в насильницькому задоволенні статевої пристрасті, зґвалтуванні та грабежі.

суд молоток 1

За інформацією першого заступника керівника Харківської місцевої прокуратури №3 Ксенії Мірошник, суд призначив чоловіку покарання – 7 років позбавлення волі.

“Прокуратура довела у суді три епізоди злочинів, вчинених у жовтні- грудні 2016 року та січні 2017 року. Із застосуванням фізичного насильства зловмисник затягував жінок у безлюдні місця, де задовольняв свою статеву пристрасть. Жертви – жінки 20, 35 та 29 років, впізнали злодія”, – пояснила  Мірошник.

Напади чоловік скоював у районі вул. 12 Квітня та парку “Зелений гай”. Одна з потерпілих, 29-річна харків’янка, намагалась, скориставшись мобільним, викликати допомогу, однак зловмисник відібрав у неї телефон.

На час скоєння злочину чоловік мав судимості за розбої та грабежі і був у розшуку як умовно засуджений, що порушив умови іспитового терміну.

Довідково:

Наразі вирок суду не набув чинності, оскільки триває час на апеляційне оскарження. За клопотанням прокуратури зловмисник перебуває під вартою.