Губарівський міст розширили та подовжили (фото)

Міст на трасі Харків – Охтирка вже готовий на 70%, – повідомили в облавтодорі.

мост2

Роботи на мосту розпочали у травні. Крім відновлення самого шляхопроводу, дорожники облаштовують під’їзди до нього з обох сторін.

«Облаштуємо нове покриття, будемо формувати узбіччя, буде виконаний весь комплекс робіт, -розповів начальник облавтодору Євген Зражевець. – На самому шляхопроводі ми вже встановлюємо балки. Через тиждень перейдемо до бетонування накладної плити. Потім будемо встановлювати перехідні плити, а далі перейдемо на тротуарні блоки, перильне та бар’єрне огородження, облаштування верхніх шарів дорожнього одягу. Проектом передбачено, що роботи повинні бути завершені до кінця року».

Новий шляхопровід розширено до 9,5 метра (ширина старого складала 6,8 метра), його довжина буде 55,3 метра (довжина старого – 43 метри). Окрім того, за словами Євгена Зражевця, завдяки системі ProZorro при будівництві вдалося зекономити близько 9 млн грн. Зараз кошторисна вартість проекту складає 31,5 млн грн. На об’єкті у дві зміни працює 30 спеціалістів та 7 одиниць техніки.

Міст на трасі Харків – Охтирка не функціонував 10 років – у 2007-му його демонтували через аварійний стан. Через це водії мусили їхати зайві 15 км в об’їзд – через Полкову Микитівку.

«Цей шляхопровід необхідний. Об’їзні дороги місцевого значення вантажівки розбивають, адже вони не були розраховані на такі навантаження», – говорить голова Богодухівської РДА Володимир Шаров.

За його інформацією, окрім шляхопроводу також до ладу приводять і дороги, що поблизу.

За матеріалами сайту ХОДА