Гості з Америки відзначили туристичну привабливість Харкова

Представники компанії GSS (США) сьогодні, 4 травня, відвідали Центральний парк культури і відпочинку імені Горького. Напередодні, 4-го травня, екскурсію для них провів перший віце-мер Ігор Терехов.

парк горького белка

Керівник компанії GSS Джон Хувейн заперечив твердження, що Харків – не туристичне місто. «Перш ніж говорити, що це не туристичне місто, потрібно сюди приїхати. Подивіться на цей парк! Це дійсно перлина вашого міста. Тут створені всі умови для сімейного відпочинку. Також у вас реконструюють зоопарк, він теж стане хорошим місцем для дозвілля городян. У вас дружня атмосфера, смачна кухня, гарне місто, яке стає ще більш привабливим для туристів», – підкреслив Джон Хувейн.

Ігор Терехов розповів, що візит американської делегації в Харкові розрахований на тиждень, мета його – отримати якомога більше інформації про Харків і скласти загальні плани з розвитку інфраструктури міста. «Сьогодні ми відвідали парк Горького як приклад нашого проекту, який ми постійно вдосконалюємо. У парку чітко відпрацьовані норми безпеки, здійснюється система відеоспостереження. Нещодавно в парку відкрили Будинок маляти, де батьки можуть переповити дитину, погодувати. Так що парк стає ще комфортніше», – сказав Ігор Терехов.

Нагадаємо, що делегація з Америки на чолі з Джоном Хувейном вже відвідала міські центри надання адміністративних та соціальних послуг «Прозорий офіс», ознайомилася з реконструкцією зоопарку. Представників компанії GSS також ознайомили з житловими, комунальними і соціальними програмами. Завтра в планах делегації – відвідати метрополітен. Як відзначають представники компанії, все це необхідно для того, щоб скласти плани співпраці між Харківською мерією і американською стороною щодо соціально-економічного розвитку міста.

За матеріалами сайту мерії