Геннадія Дронова взяли під варту на 42 дні без права внесення застави

Сьогодні, 8-го листопада, у Київському райсуді Харкова майже 10 годин тривало судове засідання про обрання запобіжного заходу 45-річному Геннадію Дронову, одному з учасників ДТП на Сумській, що забрала життя шістьох людей. У судовій залі працює наш кореспондент Діана Корсун. Після 10-ї години вечора (4 години суддя була у нарадчій кімнаті) суддя Наталія Єфименко оголосила – взяти Геннадія Дронова під варту на 42 дні без права внесення застави.

суд8 1

Раніше Дронов проходив у справі у якості свідка. Напередодні йому вручили повідомлення про підозру. Прокуратура вимагала взяти водія Volkswagen Touareg під варту без права внесення застави. Сторона обвинувачення певна, що Дронов почав рух на жовтий сигнал світлофору , може переховуватись від слідства, імітуючи погіршення стану здоров’я, та чинити тиск на свідків.

Своєю чергою, адвокат Дронова Сергій Перепелиця певен, що його підзахисний ПДД не порушував, тож його провини у ДТП та загибелі людей немає. Перепелиця клопотав про відвод судді Наталії Єфименко, натомість йому відмовили. Адвокат повідомив, що Дронов не переховувався від слідства, його прото не викликали і в справі немає жодної повістки його підзахисному. Захисник просить обрати запобіжний захід, не пов’язаний з обмеженням волі.

дроновконвой

Близько 6-ї години вечора суддя пішла у дорадчу кімнату. Вийшла вже після 10-ї вечора та оголосила, що на 42 дні Геннадія Дронова беруть під варту без права внесення застави. Дронов заявив, що подаватиме апеляційну скаргу щодо запобіжного заходу.

Нагадаємо, 20-го жовтня у суді обрали запобіжний захід 20-річній кермувальниці Lexus Альоні Зайцевій. ЇЇ взяли під варту на 60 діб.

Аварія зі смертельним наслідком сталась 18-го жовтня, близько 9-ї вечора, на на перехресті Сумської та Мечнікова. На місці ДТП загинули п’ятеро людей, 26-го жовтня в лікарні померла 24-річна Діана Берченко.