Геннадій Дронов проїхав перехрестя на забороняючий сигнал світлофору – поліція

Геннадій Дронов, водій Volkswagen Touareg, який є 2-м учасником смертельної ДТП на Сумській почав рух і проїхав перехрестя на жовтий, забороняючий сигнал світлофору. Про це повідомили в поліції сьогодні, 7-го листопада, під час брифінгу. Правоохоронці посилаються на дані комплексної авто-технічної експертизи та відеозапис камер Тріолану.

жовтий

Таким чином, переконані в поліції, Геннадій Дронов та Альона Зайцева обидва порушили правила ПДД, що спричинило ДТП, внаслідок якої загинули шестеро людей.

Альону Зайцеву, кермувальницю Lexus,  20-го жовтня взяли під варту на 2 місяці. Геннадій Дронов донині проходив у справі у якості свідка. Вчора йому повідомили про підозру за тією ж статею ККУ, що й Альоні Зайцевій (ч.3.ст.286). Клопотання про обрання запобіжного заходу Неннадію Дронову вже доправили до суду. Судове засідання може відбутись вже сьогодні, 7-го листопада. Прокуратура наполягатиме на взяття під варту без права застави.

Своєю чергою, адвокат Дронова Сергій Перепелиця стверджує, що в поліції є тільки один відеозапис і на його даних не можна робити достовірні висновки щодо обставин ДТП. Окрім того, захисник не розуміє, чтому у якості свідка не буди взяті покази у пасажира Volkswagen Touareg.