Футбольне поле для дітей та центр для прийомних батьків. ОДА підписала меморандум з Королевством Нідерланди

ЄВРО для Харкова в минулому, а от співпраця з голландцями це сьогодення. Харківська область підписала меморандум про співпрацю з Королевством Нідерланди. Для дітей Харківщини, позбавлених батьківської опіки, голландські меценати побудують футбольне поле, а для їхніх названих батьків центр допомоги.

 

Захоплені та вражені харківською гостинністю голландці вирішили віддячити по-своєму. Допомогти тим, хто цього найбільше потребує. Діти, що позбавлені батьківської опіки отримають справжнє футбольне поле, де зможуть відшліфовувати свої навички у футболі до професійного рівня. Про це і була підписана домовленість між харківською обласною адміністрацію і голландськими меценатами.

Ніко де Борст, меценат проекту (Нідерланди)

Мета програми – не лише те щоб навчитися грати у футбол, а підхід до кожної дитини. Максимальна мета – навчити дитину життєвим навичкам та цінностям. Сподіваємося, що діти впораються із цим завданням.

Представники Нідерландської сторони вирішили самі знайти придатний для майбутнього футбольного поля майданчик. Харківські ж чиновники обіцяють його облаштувати, не гірше за професійне поле, аби діти не вешталися без діла.

Ігор Шурма, заступник голови ХОДА

Вони сьогодні отримали других батьків, але в них є вільний час, як показує світовий досвід в Україні місцем проведення вільного часу є футбольні площадки.

До того ж голландці разом з харківськими посадовцями підписали угоду про відкриття центру для названих батьків. Тут новоствореним родинам надаватимуть професійну допомогу медики, волонтери, психологи. Центр планують відкрити невдовзі, поки що там ремонтні роботи – у фінальній стадії.

 

Світлана Слободян, Вікторія Котова