Фотовиставка на честь харківських комунальників відбудеться в Саржиному Яру

Святкове завершення соціального фотопроекту «Герої нашого часу» відбудеться в Саржиному яру з 23-го по 26-те серпня.

фотовиставка

Йдеться про підсумкову фотовиставку, героями якої стали працівники комунальних служб. За словами організаторів, мета цього фотопроекту – подякувати людям, непомітна, на перший погляд, робота яких робить Харків чистим, затишним і комфортним для проживання.

Соціальний міський фотопроект «Герої нашого часу» стартував 1 серпня. У ньому можуть взяти участь всі бажаючі, які направлять свої фотороботи на електронну адресу: Heroesofkharkivcity@gmail.com. Роботи приймаються до 18 серпня. Нагородження фотографів-переможців відбудеться під час свята в Саржиному яру в суботу, 26 серпня.

На думку фахівців міського управління інвестиційного розвитку та іміджевих проектів, за чиєї ініціатви організували фотовиставку, цей фотопроект дозволить харків’янам і гостям міста глибше зрозуміти, як перетворюється місто, познайомитися з міськими досягненнями у відродженні та благоустрою місць масового відпочинку, таких як Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького, сад ім. Шевченко, а також стане додатковим стимулом для працівників комунальних служб міста тримати якість своєї роботи на висоті.

В рамках виставки також пройде міський пікнік «Gastroman». Так, у Саржиному яру всі чотири дні працюватиме тематична фотозона #Харківчист, де всі бажаючі зможуть сфотографуватися в робочому одязі і з атрибутикою комунальних служб. Також тут буде розміщений фуд-корт, де гості зможуть спробувати кухню на будь-який смак. Крім того, в літньому кінотеатрі демонструватимуть фільми під відкритим небом, працюватимуть ігрова анімація для дітей, а також Dj-підтримка для всіх гостей Саржиного яру.

Час проведення виставки: з 11:00 до 23:00. Вхід – вільний.