Фасад майже готовий, будівельники підводять комунікації – зведення спорткомплексу у Вовчанську

Зараз на будівництві спорткоплексу у Вовчанську трудяться 35 будівельників: закінчують роботи на фасадній стіні будівлі, днями почнуть встановлювати вікна, – повідомили в ХОДА.

«Ми заїхали сюди 15 жовтня і почали проводити дрібні роботи по теплових мережах, викладати стіни, розмітили всі перегородки… Також трохи пізніше, 22 жовтня, почалася робота з утеплення останньої арки. На даний момент вона повністю утеплена», – розповів головний майстер об’єкта Денис Шевченко. За словами будівельників, найближчим часом розпочнуться роботи з прокладання електрики, водопостачання, укладання підлогового покриття, встановлення дверей.
Нагадаємо, будівництво спорткомплексу у Вовчанську було заморожено 3 роки тому і відновилено цьогоріч, в середині жовтня.

У спортивно-оздоровчому комплексі, розповідає директор обласного департаменту у справах молоді та спорту Віталій Кириленко, планують створити секції футболу, баскетболу та волейболу. На 2-му поверсі будуть 2 спортзали – тренажерна і для занять аеробікою. Також у спорткомплексі побудують туалети, кімнати відпочинку, душові, тренерські.

Наразі у Вовчанському районі проживають 40 тис.людей, у т.ч. – 3 тис.дітей. Перший заступник голови місцевої РДА Віталій Мірошник переконаний, що можливостей нового комплексу буде достатньо для того, щоб охопити всіх бажаючих займатися спортом.

За інформацією віце-губернатора Юлії Світличної, на завершення будівництва цього комплексу було виділено більше 6-ти млн.грн. Його планують добудувати у 1-му кварталі 2016-го року.