Фальсифікат у пляшках зі смітника

Пляшки зі смітника – горілка в них зі спирту та води. Працівники податкової міліції викрили два підпільних цеха з незаконного виробництва фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів. Наразі проти виробників напою порушена кримінальна справа.

 

Горілка біла, але красить ніс та чорнить репутацію. Двоє молодиків збирали порожні пляшки з-під горілки на смітниках, мили їх і наповнювали розчином зі спирту та води. Придбати такий «коктейль» можна було у найближчому кіоску чи невеличкому магазині, тільки наслідки вживання такої хороброї води могли стати фатальними. Бізнес на пляшках практикували два підпільні цехи з виробництва лікеро-горілчаних виробів. Днями податкова міліція вилучила у них 6 тисяч одиниць продукції під етикетками відомих брендів, сумою у 800 тисяч гривень. Від своєї участі у виробництві “спиртовки” хлопці відхрещуються, мовляв, у їхні обов’язки входило тільки шукати склотару і мити.

Говорит, есть работенка. Ну, блин! Говорю без проблем! Говорю блин, сколько денег. Та гривен 100 буду платить тебе. (А что делать говорил). Пришёл, объяснил отак-отак.

Наша задача просто собирать бутылки, нормального бланка, все пособирать и почистить.

Під час обшуків було вилучено ще й 150 тисяч підробних акцизних марок. Наразі порушена кримінальна справа за статею 204 ч.3 та 216 Кримінального Кодексу України. Скільки років світить молодикам встановить слідство.

 

Леся Кочержук