Дитячий садочок з'явиться у Хрестищі Красноградського району

Чи потрібен дитячий садочок на селі? – принаймні у Хрестищі, Красноградського району, на нього чекають 15 років. Поки що 70 маленьких мешканців села ростуть не в колективі, а по бабусях, проте обласна влада обіцяє змінити ситуацію найближчим часом.

 

Тільки-но голова обласної ради розпочав прийом – перше питання про дитячий садочок. У Хрестищи на тисячу мешканцців сімдесят дошкільнят. Поки що їхнє виховання справа батьків та бабусь. Світлана Павлівна Буднік сама виховує п’ятирічного онука. Бабуся каже – в школу не беруть, мовляв, малий, а садочка немає, тож доводиться сидіти з онуком і розважати його власними силами.

Світлана Буднік, мешканка села

Ходю гуляю, ходим на стадіон гуляємо. Виводимо. Бабушки, мами з дітками. А що робить, як нікуди їх. Садка немає. Хочеться щоб вони в колективі були, обращалися одне з одним.

Приміщення для дитячого садочка знайшлося одразу – в будівлі місцевої амбулаторії. Рік тому в лікарні закрили останній стаціонар, відтоді приміщення порожнє. Аби там розмістився дитячий садочок треба зробити капітальний ремонт. Є компромісний варіант – зробити окрему групу у школі. Сергій Чернов пообіцяв розглянути обидва варіанти і обрати оптимальний.

Сергій Чернов, голова Харківської облради

Хотим изучить возможность где можно разместить садик. Потому что строить здание новое – долго и затратно. А проблему нужно решать сейчас.

Не оминув увагою голова облради і місцевих школярів. Не так давно у сільській школі відновили спортивну залу. Наступним кроком – зауважив Сергій Чернов – треба замінити вікна у кабінетах.

 

Олексій Кулаков