Дві третини українців залишаться без відпустки

 

66% українців не можуть дозволити собі відпочивати влітку. Вони планують бути все літо вдома, або не можуть виїхати на відпочинок, – пише Gazeta.ua.

Згідно з результатами  опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, залишитися на літо вдома планують 43% опитаних. А можливості відпочити немає у 23% українців.

Більшість з тих, хто все ж їде у відпустку – 16% респондентів, – планують відвідати популярні місця відпочинку всередині країни, зокрема Карпати і Крим.

Провести відпустку на дачі або в заміському будинку планують 6% опитаних, поїхати до родичів у село – 5%. Поїздку на відпочинок за кордон планують тільки 1% опитаних українців.

Жителі східного регіону більш орієнтовані на відпочинок в межах України (20%),  ніж представники інших регіонів. У Центральному та Південному таких 16%, у Західному – 14%.
За кордоном планують провести відпустку 3% жителів Західного регіону, 2% – Східного, 1% – Південного і лише 0,4% – жителів Центрального регіону, – повідомляють соціологи.

Опитування проводилося протягом 10-20 червня. Методом інтерв’ю опитано 2040 респондентів, які проживають у всіх областях України та в Криму за стохастичною вибіркою, репрезентативною для населення України віком від 18 років.

Статистична похибка вибірки не перевищує 3,8%.

Опубліковано: Світлана Маренич