Друга хвиля економічної кризи Україні не загрожує – Микола Азаров

Рецидиву не буде. Економічна криза , подібна до тієї , що була у 2008-2009 рр. , Україні не загрожує, -заявив сьогодні очільник уряду Микола Азаров, коли у Миколаєві вітав із входинам 64 родини.

На його переконання, саме капітальне будівництво – ефективний засіб протидії кризі,  друга хвиля якої нині накрила світову економіку. Миколаївські новосели- учасники держпрограми “Доступне житло” Зробити житло доступним за ціною, передусім,  для молоді – стратегічне завдання уряду – каже Микола Азаров.
Микола Азаров прем’єр-міністр України
мы хотим , чтобы молодежь наша создавала семьи, чтоб было кому нас заменить, кому работать. и поэтому такие программы как молодежное строительство всегда будут для нас приоритетными и мы будем их развивать
Темпами реалізації соціальних ініціатив президента на Миколаївщині прем’єр-міністр  лишився задоволеним. Про це він сказав під час вручення  медикам з міської станції швидкої допомоги ключів від 11-ти  новеньких спецавтівок. Азарову показали як працює диспетчерська служба станції  . За словами лікарів, завдяки впровадженню джи-пі-ес моніторингу ,  бригади “швидкої” , в середньому, на 10 хв.  швидше, аніж раніше,  приїжджають за викликами.