Доступні кредити та держгарантії інвесторам – Президент розповів про підтримку вітчизняного виробника

Рішенню передуватиме аналіз. Чи доєднатись до країн-учасниць Митного союзу, Україна вирішить по тому , як вивчить його діяльність.

Про це сьогодні у Луганську заявив глава держави Віктор Янукович.

Віктор Янукович Президент України

Украина экспортирует 60 % продукции за рубеж, на мировых рынках-огромная конкуренция и побеждать может и побеждать можжно только с продукцией высокого качества и по конкурентным ценам

У Луганську Президент взяв участь у відкритті нового цеху на підприємстві “Трансмаш”. Глава держави власноруч виконав токарну обробку  деталі  для  вантажного залізничного вагона.Спілкуючись із заводчанами вже майже, як колега,  Віктор Янукович сказав – створення сприятливих умов для вітчизняного виробника є важливим завданням влади. Йдеться про забезпечення виробника доступними кредитами , держгарантії  інвесторам  тощо. Водночас, і на самих підприємствах мають дбати про перспективу.
Віктор Янукович Президент України


очень хорошо, что вы начали создавать научно-технологический центр и привлекаете специалистов, которые хорошо понимают отрасль, хорошо понимают технологию машиностроения

У порядку денному робочої поїздки  Віктора Януковича  знайшовся час і для того, аби розділити із луганчанами радість від входин до нового Палацу спорту. Будівля ,площею 10 тис.кв.м. , розрахована на 2, 5 тис. глядацьких місць. Вартість новобуду – 40 млн.грн., в ньому є  всі умови для ведення трансляцій наживо, облаштована телестудія. Спорткомплекс має тренажерну залу, лікувальні та масажні кімнати. Передбачений готель для спортсменів і прес-центр.