"Доступне житло"-входини, що по кишені

Житло, яке по кишені кожному. На таке диво-будівництво до Дніпропетровщини приїхав подивитися Міністр регіонального розвитку та будівництва Анатолій Близнюк.

Проект поки ексклюзивний для держави. Особливість його у дешевизні квадратного метру житла, бо земля та комунікації підведені безкоштовно. Квартири тут виходитимуть в середньому по 300 тисяч гривень. На масиві Лівобережний, що у Дніпропетровську обіцяють звести цілий квартал доступного житла. 16 п’ятиповерхових будинків забезпечать дахом над головою тисячу родин. Житло тут обіцяє бути по кишені людей середнього достатку та молоді, а не для багатіїв. Перший будинок в експлуатацію мають здати вже на початку осені.

За статистикою Міністра будівництва Близнюка – учасниками програми іпотечного кредитування стали 72 родини по Україні. Заявок назбирали більше 50 тисяч. Урядовець пояснює – людей бентежить розмір кредитної ставки та державні гарантії з відшкодування відсотка. Але запевняє – боятися нічого.Перший будинок із доступним житом у Дніпропетровську мешканці заселятимуть вже у вересні.

УТР