Дореволюційний Харків очима дітей

Зовсім юні – про старе: учні харківської школи презентували унікальну колекцію дореволюційних листівок з видами Харкова.

 

Джерелом знання і натхненням для учнів стали понад 90 зображень Харкова початку ХХ століття.

Олександра Драчова, керівник проекту

Как любая загадка бередит фантазию и душу ребёнка, так и эти открытки в принципе пробудили творческое воображение наших детей и вот это способствовало созданию вот такой вот колекции.

Свій погляд на складні історичні події діти виразили в своїх малюнках, які доповнюють і особливим чином відображають дореволюційні листівки.

Ваня Коробов

Вот моя работа. На ней представлен банк. Он находится на площади Поезии возле сквера.

З історією свого міста учні знайомилися не лише за підручниками, але і розглядаючи унікальну колекцію дореволюційних листівок з видами Харкова. Деякі змальовані будівлі, збереглись до наших днів, і діти могли їх порівняти з сучасними видами.

Вікентій Пухарьов, мистецтвознавець

Эта выставка, мне кажется, интересна тем, что маленькие харьковчане узнают историю своего города. Видимо педагогический такой приём. Свои полученые знания, они фиксируют, так сказать, еще больше запоминая на бумаге, вот в виде таких рисунков.

Директор центру культури та мистецтва Тетяна Іщенко, радіє співпраці з цією школою. Тим паче, що виставка приурочена до дня міста і звичайно до свята школярів – 1 вересня.

Тетяна Іщенко, директор центру культури та мистецтва

И здесь представлены работы связанные с городом. Очень интересный взгляд детей на дореволюционный город, ведь они его не видели. Они его могут видеть по каким-то открыткам, изображениям.

Виставка “Дореволюційний Харків очима дітей” працюватиме до 1 вересня в галереї “Мистецтво Слобожанщини”.

 

Юлія Поколодна