Додаткові групи у дитячих садочках (відео)

city.kharkov.ua

Довгоочікувані входини. У сто двадцять сьомому дитячому садочку після ремонту відкрили групу, що не працювала п’ятнадцять років. Тоді її зачинили через брак малюків. Наразі дітлахів побільшало, тож першого вересня двадцять маленьких хлопчиків і дівчаток прийдуть до оновленої групи.

 

Найкраще для найменших. З нагоди двадцятої річниці Незалежності та Дня міста подарунки отримують наймолодші городяни. У дитячому садочку номер сто двадцять сім відкрили додаткову групу для дітлахів віком від двох до трьох років. У вересні до відремонтованих ясел прийдуть два десятки малюків. До нової групи ходитиме і дворічна Ганна. Її матуся Надія задоволена – до садочку донечку не доведеться далеко возити.

Надія Шейкіна, харків’янка

Мы живем рядом, это очень удобно. Детей много, а мест мало, так что мы очень рады этому событию.

Для малечі облаштували окреме приміщення, відремонтували ігрову кімнату, спальню, роздягальню, душову. Цьогоріч навели лад і на подвір’ї садочку – заасфальтували доріжки, посадили квіти, встановили скульптури казкових персонажів. У садочку запевняють – для дітей є все необхідне.

Наталія Басовська, завідуюча дитячим садочком №127

Для детей ясельного возраста созданы все условия: и раздевалка, и группа для игр, есть изолятор. Созданы все условия.

Дитячий садочок розрахований на вісім груп, але дві з них зачинили ще п’ятнадцять років тому, розповідає директор міського Департаменту освіти Ольга Деменко. Одну групу вже відремонтували, іншу планують привести до ладу наступного року. Цьогоріч працюватимуть сім груп: чотири дитсадкові і три ясельні. Місць вистачить усім дітлахам мікрорайону.

Ольга Деменко, директор міського Департаменту освіти

Была необходимость достаточно острая, ведь если 15-20 малышей не устроено в детский садик в таком маленьком микрорайоне это уже проблема. На сегодняшний день все, кто хотел, но не мог попасть в этот садик, могут посещать дополнительную группу.

У новому навчальному році, розповіла Ольга Деменко, в дитячих садочках відкриють тридцять нових груп. У них будуть займатись півтисячі дошкільнят.

 

Анастасія Горєлкіна

httpv://youtu.be/GBGmR-l55Cg