До виборів два тижні, агітатори – на сцену

До виборів два тижні, агітатори – на сцену. Опозиція, вчора надвечір амбітно захопила найбільшу площу Європи своїми декораціями. Лідери зібралися на мітинг, із гучномовців закликали до боротьби, але у відповідь лунала тиша і несподівані питання прихильників. Їх було, м’яко кажучи, небагато. Склалося враження – що навіть гранітний Ілліч не зрозумів – чого посходилися?

 

Наприкінці вересня, коли Качанівська полонянка Юлія Тимошенко завзято лупцювала підборами лікарняні двері, її соратник Арсеній Яценюк приїжджав до Харкова за наснагою перед виборами.

Арсеній Яценюк

Мотивація їх абсолютна зрозуміла. Це пов’язано в першу чергу з виборами. Ми узгоджуємо з Юлією Володимирівною усі деталі виборчого процесу через листи. Тому ми хотіли особисто зустрітичся і вони знали, що така зустріч нам надасть наснаги та енергії.

Чи-то вірно подіяли настанови лідерки невідомо – але тільки-но головні опозиціонери узяли до рук гучномовця і почали закликати прихильників до перемоги, у відповідь лишень тиша і ляпаси дощу. Як так сталося самі не зрозуміли – замість заявлених 5 тисяч прибічників, ледь зібралося з 200 чоловік. Це потім вони заявлятимуть про утиски з боку місцевої влади, чим її саму відверто здивують – мовляв ніхто нічого нікому не забороняв. Чи то вони таємно пів-дня сцену під Леніним майстрували з плазмовими екранами.

Арсеній Яценюк

Якщо депутат збрехав, якщо депутат має коротку пам’ять, через референдум ви йому нагадаєте.

Гасла головних опозиціонерів теж креативом не відрізнялися. Арсеній Яценюк голосно кричав про те, що змінить владу тільки но сам до неї знову прийде, ну і стандартний набір – пенсії, зарплати і ще багато солодкого…як завжди без рецепту. Ще одна цікавинка: опозиціонери головні обмінялися із другорядними своїми бійцями. Головна опозиция тільки у Харкові зняла з реєстрації чотирьох претендентів на депутатське крісло – самі визнали – слабенькі були.

 

Вікторія Котова