До ремонту траси Чугуїв – Мілове, вщент розбитої військовою технікою, долучаться місцеві бюджети

Наразі “капіталки” потребує 100% протяжності автодороги Р-07 «Чугуїв – Мілове» по регіону, а це більше, ніж 100 км, – повідомив директор обласного департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури Сергій Магдисюк.

За його словами, протягом останніх півтора року інтенсивність руху по автодорозі державного значення Р-07 «Чугуїв – Мілове» значно зросла. По трасі їде дуже багато і цивільного автотранспорту, і великовагового спеціального транспорту, задіяного в зоні АТО.  Дорожнє покриття не витримує такого навантаження – на трасі з’явилися аварійні та небезпечні руйнування. На ремонт автодороги необхідно витратити близько 614 млн грн.

Не зважаючи на те, що траса Чугуїв – Мілове належить до доріг державного значення, її ремонт мав проводитися державним коштом. Натомість, гроші на ремонт, які Кабмін обіцяв виділити з державного бюджету ще влітку, поки так і не надійшли в регіон. Проте, завдяки змінам до закону про бюджет, у керівництва Харківської області з’явилася можливість дозволити бюджетам всіх рівнів брати участь у фінансуванні поточного та капітального ремонту траси. Відтак, під час сьогодняшньої сесії облради було прийнято відповідне рішення.

«Тепер ми зможемо акумулювати кошти обласного бюджету для ремонту дороги. Впевнений, що районний та місцевий бюджети також зможуть виділити певну частину необхідних коштів. Спільними зусиллями нам вдасться довести трасу до необхідних техніко-експлуатаційних параметрів та забезпечити зручний рух транспортних засобів», – сказав Магдисюк.