До Курязької виховної колонії у гості завітав контактний зоопарк

Пухнасті, смугасті та з пазурами. До Курязької виховної колонії у гості завітав контактний зоопарк. Вихованці закладу могли не тільки познайомитись з дикими тваринами, а й потримати їх на руках.

 

Поні, тигр, єноти та шимпанзе. Саме таких тварин привезли до колонії. Покататися на поні чи почухати за вухом амурського тигра. Більшість вихованців Курязької колонії про таке, навіть, не мріяли.

Олександр Підкопай, вихованець Курязької колонії ім. Макаренка

Наблюдали животных. Обезьяны – прикольно, как люди почти. Даже не представлялось, что они так выглядеть могут. Тигр амурский, тоже было очень интресно посмотреть.

Володимир Головаш, вихованець Курязької колонії ім. Макаренка

Сразу вспоминаются те моменты, когда был на свободе в зоопарке. И все больше по свободе вспоминается.

За словами працівників контактного зоопарку, безпечно погратися з будь-якою дикою тваринкою можна до тих пір, доки їй не виповниться 2-3 роки. Проте, бувають і винятки, коли тварина прив’язуються до окремої людини.

Світлана Броварник, заст. директора з зооветеринарної частини контактного зоопарку

Наприклад, “Добринка”, ви бачите, що не до всіх іде, бо я її з місяця годувала. Молочко пили кожні 2 години. Вот вона привикла, вона знає мене. Так саме і обізяни. Якщо приїхали ми в школу, то діти вони бачать тваринок, вони зоопарки відвідують, а такі діти, як у вас тут знаходяться, їм набагато цікавіше. І я дивлюся, що у них очі горять.

Погратися з твариною прийшли не тільки вихованці, а й працівники колонії. Начальник Курязької виховної колонії Марк Маркін переконаний, що тварини допомагають бути більш людяними.

Марк Маркін, начальник Курязької виховної колонії

Общение с животными всегда несет позитивное наследие и характер становится добрее и мягче. И своего рода это становится на пути к исправлению и воспитанию самых лучших чувств человека как доброта, нежность, забота о ближнем. Сотрудники тоже видите общаются. Потому что … ой, кусается… как малые дети эти животные. И каждый видит в животном помощника своего.

Аби вихованці колонії не сумували та навчалися допомагати найменшим для них створили “живий” куточок.

 

Олена Рижова