До країн Євросоюзу вже в’їхали тисячі українців, чотирьом громадянам відмовлено у в’їзді – МЗС

До країн Європейського Союзу після набуття чинності безвізового режиму вже в’їхали тисячі громадян України, чотирьом українцям відмовлено у в’їзді, -пише УНІАН із посиланням на  директора Департаменту консульської служби МЗС України Сергія Погорельцева.

безвизукраина

“Безвізовий режим поїздок громадян України до ЄС – це вже реальність, і свідчить про це те, що сотні, а вже і тисячі громадян України без віз за біометричними паспортами в’їхали до країн Європейського Союзу”, – сказав Погорельцев.

“Станом на 10.30 11 червня на ділянці кордону з Польщею близько 600 осіб в’їхали в рамках безвізового режиму. Повернуто одного громадянина України на пункті пропуску “Шегині” у зв’язку з тим, що мав попередню заборону на в’їзд до ЄС, і країною заборони була Данія”, – сказав директор Департаменту консульської служби МЗС.

“До Румунії прибуло понад 150 осіб. Без проблемних питань проходить контроль. Одній особі відмовлено з огляду на те, що намагався в’їхати за звичайним закордонним паспортом чи паспортом громадянина України для виїзду за кордон, і без візи, а отже, не за біометричним паспортом”, – додав він.

“До Будапешту (Угорщина) прибуло приблизно 160 осіб, 35 з них – за біометричними паспортами без жодних проблем. Два рейси прибули до Рима зі Львова і Києва, понад 50 осіб за біометричними паспортами. Немає жодних проблем. Пройшли контроль. Відмов немає”, – сказав Погорельцев.

Також, за його словами, громадяни України прибувають до Парижа, Мюнхена, Франкфурта-на-Майні. Консули України працюють у цілодобовому режимі в усіх наземних пунктах пропуску з країнами ЄС.

Разом з тим він додав, що українські консули перебувають в аеропортах не лише столиць країн ЄС. “Українсько-словацький кордон станом на 10.30 перетнули 733 громадяни України, з них безвізовим режимом скористалися 33 особи. Двом громадянам України відмовлено у в’їзді на безвізових підставах у зв’язку з перевищенням терміну попереднього перебування в Європейському Союзі”, – додав Погорельцев.

Джерело –УНІАН