До 10-го жовтня в підземці демонтують всі жетоноприймачі

До 10-го  жовтня в харківській підземці обіцяють переобладнати  усі валідатори – на приладах демонтують жетоноприймачі.

На станці метро “Історичний музей”, де пасажиропотік традиційно великий, валідатори досьогодні ще приймали жетони.  Зранку, у вівторок ,  тут демонтували останній жетоноприймач. Нова квиткова  та бесконтактна електронна карткова система вже виправдала себе, пояснюють метрополітенівці. Більше як три чверті городян вже оцінили її переваги, перейшовши на бесконтактні картки. Щодо подальшої долі жетонів , то ті , що лишились в обігу, у підземці, утилізують, а систему жетоноприймачів до десятого жовтня переформатують на прийом одноразових паперових квитків  на усіх станціях метрополітену. Невдоволення деяких пасажирів щодо збою в роботі електронних карток, метрополітенівці пояснюють неуважністю  самих людей.Мовляв, картки не можна вигинати та надламувати, це призводить до деформації. Проте,  непридатну картку все ж можна замінити. ЇЇ гарантійний  строк 6  місяців.
Оксана Данильченко, нач.служби пасажироперевезень КП “Харківський метрополітен”

На сегодняшний день, в метрополитене работает 2 пункта решения вопросов с бесконтактными электронными карточками.Здесь на станции “Исторический музей” и станция “Метростроителей”, где пассажир может обратиться с 8.00  до 22.00  и ему этот вопрос решат.

Якщо картка непрацює не за вини пасажира, то її замінять((00:54 люди в метро, покупка билетов)) безкоштовно, а гроші з неї перерахують на нову. Якщо ж винуватець пассажир, то, безпосередньо,  картку він купуватиме за власний кошт . Щодо грошей , що були на рахунку , їх допоможуть переннести на нову у пункті обслуговуванння кілєнтів метрополітену.  Загалом, нині метрополітенвці переобладнали вже половину всих валідаторів.

Вікторія Котова