Дмитро Табачник радить освітянам рівнятись на дніпропетровських колег

Освіта по-Дніпропетровськи. Стандарт – державний. Підхід – новаторський.Регіон представляє  навчальні IT-технології.


Новий стандарт освіти – цікаві уроки. Учбовий матеріал для сучасних школярів переробили.Активним користувачам комп’ютерів педагоги пропонують електроні підручники, відеозаписи занять та електроні щоденники. IT-технології для сучасних  школярів роблять навчання цікавим та доступним для усіх.
Окремо займатимуться на Дніпропетровщині і  навчанням розумників. Для них – спеціальна програма, підручники та навіть школа.
Аби таких розумників на Дніпропетровщині стало якомога більше і діти могли отримувати максимум корисної інформації,  усі школи області компютеризували.  Їх навчальні заклади отримали 1245 штук.  IT подарунки освітянам вручив міністр та голова ОДА.
Одразу після урочистостей – педагоги отримують завдання –  освіта має стати козирем в руках регіону.
Напрацювання Дніпропетровського регіону міністр вподобав. Впроваджуватимуть їх і по всій країні. Здивували посадовця і студенти. Організували обласний молодіжний центр. Там  допомагатимуть у працевлаштуванні,  проводитимуть тематичні тренінги, координуватимуть освітні програми.
Із 1 вересня освітня галузь Дніпропетровщини заживе інакше. І це не тільки через інноваційні проекти регіону.  Фінансування освітянам  збільшили на 600 млн грн. Та й завдання поставили неабияке – скласти потужну конкуренцію провідним навчальним закладам світу.

 

За матеріалами УТР