Для абітурієнтів з окупованих територій вступна кампанія триватиме до 30 вересня

Процедура вступу до вищих навчальних закладів України для абітурієнтів з окупованих територій триватиме до 30 вересня,-пише Укрінформ із посиланням на Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.
приймальна комісія

“За даними державного підприємства “Інфоресурс”, станом на 28 липня 2100 абітурієнтів з непідконтрольної частини Донбасу подали документи на вступ до українських вищих навчальних закладів через освітні центри “Донбас-Україна”. До центрів “Крим-Україна” звернулися 235 абітурієнтів. Звертаємо вашу увагу, що це не остаточні дані, оскільки спеціальна процедура вступу для мешканців Криму та Донбасу діє до 30 вересня”, – повідомили в прес-службі відомства.

У МТОТ вітають таку активність молоді з тимчасово непідконтрольних та окупованих територій і нагадують, що для мешканців цих територій діє спеціальна процедура вступу до українських ВНЗ, яка дозволяє здобути українську освіту навіть без наявності паспорту громадянина України, атестату про закінчення середньої школи та сертифікату ЗНО.