Дівчата з масажного салону в Харкові робили не тільки масаж (фото, відео)

Правоохоронці затримали організатора масажного салону зі специфічними послугами. 27-річний чоловік за оголошенням набирав на роботу «працівниць», які за гроші надавали клієнтам послуги сексуального характеру.

салон2

Як розповів Андрій Мирний, старший слідчий с особливо важливих доручень, під час обшуків у салоні знайшли та вилучили гроші, отримані від клієнтів за послуги, телефони, журнал обліку. Поліцейські встановили, що 27-річний чоловік спеціально винайняв квартиру для облаштування підпільного салону з надання інтимних послуг. Спритник через інтернет шукав жінок, які опинились у матеріальні скруті. «Жриці кохання» віком від 18-ти до 25-ти років, які працювали в борделі, приїхали на заробітки до Харкова з Запорізької та Донецької областей, а також райцентрів Харківщини.

Нині 27-річному чоловіку повідомили про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень за ч. 2 ст. 303 (сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією), ч. 2 ст. 302 (створення або утримання місць розпусти і звідництво) Кримінального кодексу України. Зловмисника затримали, вирішується питання про обрання запобіжного заходу.