Держпідтримка реального сектору економіки та його кредитування

Держпідтримка реального сектору економіки, як важливої складової ефективного розвитку країни, та його кредитування. Про головні питання розширеної наради, що 11 вересня буде у Дніпропетровську за участі глави держави, розповіла Ірина Акімова, перший заступник глави Адміністрації Президента України.

Ірина Акімова, 1-й заст. глави Адміністрації Президента

Одни из акцентов, которые там будут стоять это привлечение инвестиций для организации или, как это называется, локализации высокотехнологических производств в Украине, дабы развивать с помощью собственной рабочей силы организовывать новые производства и новые интересные рабочие места.

Кадри вирішують все. За словами Акімової, під час наради йтиметься і про якість професійної освіти. Зокрема, владники визначаться – які зміни на часі у профосвіті, як середній технічній, так і вищій, аби ця система краще відповідала вимогам ринку праці і в найближчому майбутті, і в перспективі. А вже наступного тижня, повідомила Ірина Акімова, на засідання збиреться комітет економічних реформ, аби з’ясувати стан реалізації соціальних ініціатив глави держави.

Ірина Акімова, 1-й заст. глави Адміністрації Президента

Прошло несколько месяцев с момента, когда они были озвучены. Было сделано ряд конкретных мер, начиная от возврата денег населению в Ощадбанке, заканчивая развитием проэкта ипотечного кредитования для удешевления жилья.

Під час засідання комітету не оминуть увагою ще одну складову соціальних новацій – зниження цін на окремі фармпрепарати та впровадження референтних цін на ліки.

 

За матеріалами УТР