Дергачівщина ярмаркує

Дергачівщина ярмаркує. Підсумки нового врожаю тамтешня громада відсвяткувала фольклорним фестивалем “Козацька родина”.

 

Ой, я молода. На базар ходила. Ой, я молода. На базар ходила. На базар, на базар, на базар ходила я.

Дергачівщина ярмаркує не гірше за Сорочинці. Хоча збіжжя везуть не підводами, а автіками, українським стародавнім козацьким духом пахне скрізь, принаймні запашним салом! На ярмарку свої товари представили 93 підприємства Дергачівского району, а також великі підприємства Харкова і області. Не залишилися без уваги і найменші ярмаркарі – прості дергачівські школярі. Із звичайних овочів вони натворили шедеврів. Доречі, сам матеріал, кажуть, теж виростили власноруч.

Галина Робченко, директор школи

Выставка, назвали её дети- “Гостинний двір”. Поэтому, своими руками они из овощей и фруктов приготовили поделки. Ну этому учатся на уроках труда. У нас проходят в школах и выставки, и ярмарки сельскохозяйственные.

Не тільки подивитися, а й поїсти до смаку – харчову продукцію можна було і безкоштовно дегустувати і додому за гроші придбати.

Лариса Стріляна, в.о. селищного голови Пересічанської сільради

У нас сьогодні конкурс на “Найкращі страви”. Тому стіл ми накриваємо. І блюда із м’яса, із сала, і ковбаси. І рулька із грибами, і варенички з капусти. Все, що можна ми сьогодні привезли, щоб пригостити гостей.

Проте гості не тільки пригощаються, але і пригощають. Для малечі на фестивалі працював контактний зоопарк. Першими не втрималися дорослі. Отримати світлину з єнотиком понад усе закортіло і мені – кореспонденту Новин “Сьогодення” Юлії Поколодній. Проте пухнаста зірка мовчки натякнула – ніяких коментарів і…відключила мікрофон. На цьому сюрпризи не закінчились, і на урочистому відкритті відбувся проїзд колони байкерів, що дуже нетипово для фольклорного фестивалю. Але особливо це нікого не здивувало.

Олена Олешко, перший заступник голови Харківської облради

Уже много лет подряд вы отмечаете этот замечательный день, вы показываете своё умение трудиться. И вы достойное место сегодня занимаете у нас в Харьковской области. Все те обязательства, которые взял ваш район на 2012 год вы достойно выполнили.

І потім до самого вечора гостей фестивалю розважали ростові ляльки та народні колективи. Як свідчать народні прикмети – наступний врожай буде не гіршим, бо цьогорічний обмили добре.

 

Юлія Поколодна