Депутати Харківщіни та Бєлгородщіни за круглим столом обговорювали «Розвиток Єврорегіону «Слобожанщина»

Депутати Харківщіни та Бєлгородщіни за круглим столом обговорювали «Розвиток Єврорегіону «Слобожанщина». Саме співробітництво у галузі інновацій, певні учасники засідання, визначає перспективи російсько-українських відносин вцілому.

 

Медицина, програмне забезпечення та літакобудування. У цих сферах вже існують спільні україно-російські проекти. Зокрема, імпланти плануюють виготовляти в Росії з використанням українських технологій – йшлося під час засідання. Ще один проект – виготовлення курсів дистанційного навчання для менеджерів проектів. А до проекта в галузі літакобудування планують залучити і Європейських фахівців.

Олександр Дудка, директор україно-російського технопарку “Слобожанщина”

Уже подписан протокол между руководством Смоленской и Харьковской области по началу совместных работ по производству самолетов для местных авиалиний.

Розвиток спільних інноваційних проектів та вдосконалення нормативно-правової бази сприятиме зміцненню економічних зв’язків між двома країнами – певні учасники засідання. А для Харківщіни та Бєлгородщіни ці зв’язки мають неабияке значення.

Сергій Алтухов, начальник управління промисловості та підприємництва уряду Бєлгородської області

С Украиной у нас 67% из всего товарооборота, а именно с Харковской областью 93%. Слобожанщина – это первый шаг сближении двух народов, которое, возможно, даст эффективные взаимоотношения между странами.

Не тільки економіка, але й культура і туризм. Розвивати зв’язки, певні харківськи депутати, необхідно в усіх напрямках.

Володимир Безрученко, депутат Харківської облради

Мы могли бы добиться еще больше, если бы сотрудничество было налажено не только в отдельных направлениях, а именно в рамках региона. Для этого он и создавался.

Анастасія Горєлкіна