День медика в Змієві

Здоров’я – найцінніше для людини. Його дотриманням опікуються лікарі. В Зміївському районі, з нагоди Дня медичного працівника, кращих лікарів вітали теплими словами вдячності та відзнаками райдержадміністрації.

 

Наталія Федота, заступник головного лікаря дитинства та пологової допомоги Зміївської центральної лікарні. Під час урочистостей її нагородили грамотою за сумлінну працю. Жінка розповідає, ця нагорода – результат довгої, важкої і відповідальної праці, адже лікувати і піклуватися про немовлят набагато складніше, ніж про дорослих.

Наталія Федота, заступник головного лікаря дитинства та пологової допомоги Зміївської ЦРЛ

Маленькие дети не взрослые пациенты, сказать сами ничего не могут, нужно внимательно и с мамами общаться и анализировать всё и анализы выяснить и анализы родов, осматривать маленького пациента и всё будет ясно.

Нагороджували медиків не тільки грамотами та подяками. Голова Зміївської районної адміністрації Євген Мураєв вручив працівникам медичних закладів подарунки – понад п’ятдесят комплектів медичної форми для швидкої, три мікрохвильові пічі і кондиціонер.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

Сейчас происходит оптимизация всех процессов, работы скорой помощи, оборудования в том числе и в кадровой перестановке, ведь наблюдается тот факт, что оборудование есть, а специалистов нет и так далее. Сейчас происходят перестановки и перераспределение этого оборудования.

Піклується про медиків не тільки держава. З позабюджетних коштів на підтримку медичної галузі було виділено приблизно два мільйони гривень. З фінансуванням допомогають приватні підприємці. Головний лікар Зміївської районної лікарні Михайло Лисак розповідає, що майже всі гроші які надходять з позабюджетних джерел витрачаються на ремонт будівлі лікарні.

Михайло Лисак, головний лікар Зміївської ЦРЛ

Вікна в інфекційній лікарні Комсомольській були поміняні на металопластикові,дванадцять вікон та двоє дверей. Це приблизно тридцять тисяч, також було відремонтовано тепло і водопостачання в Комсомольській пологовій лікарні, це приблизно сорок тисяч.

Олексій Кулаков