Дайте випити або стрілятиму! У Харкові в кафе стріляли

Дайте випити або стрілятиму! Днями такий собі відважний стрілець навідався до одного з кафе Орджонікідзівського району. А все почалося з оковитої.

 

Ніна, реалізатор кафе

Он заказал сто грамм и запить, а потом говорит, можно деньги завтра занесу. Я ответила что нет, нельзя, а потом он достал пистолет и начал угрожать пистолетом.

Коли жінка відмовила дати випити задарма, кулі з вогепальної посипалися по стінах та відвідувачах кав’ярні. За словами очевидця, котрий сидів за останнім столиком, одна із них дісталася його напарниці. Мовляв, їй поталанило, якби не це, то сиротами залишилося б двоє дітей.

свідок

Выстрелов было два или три. Значит, третим выстрелом этот молодой человек, мужчина ранил мою сотрудницу. Было много крови. Моя сотрудница сейчас находится в больнице и вобщем-то можно сказать, что легко отделалась.

Сам, такий собі влучний стрілок, своєї вини в цій ситуації не бачить, запевняє нічого поганого людям заподіяти не хотів, а стріляв лише в плечі.

Сергій, затриманий

Я зашёл, выпил, конечно мне не понравилось, меня начали оскорблять. Я начал стрелять в потолок. А потом чуть-чуть в людей. В плечо!

Проте щірого каяття правоохоронці не помітили. За словами затриманого, зараз шкодує, що замість вогнепальної зброї ТТ, не мав автомата Калашникова, мовляв, так було б ефективніше.

Сергій, затриманий

Я ничего плохого людям не желал, но по крайней мере по плечам хотел пострелять. Ну короче пошёл в одно кафе, потом пошёл во второе кафе, там стрелял, и там стрелял.

Зараз двоє поранених з-під вогнепалки, знаходяться в одній з лікарень Харкова. Підозрюваного правоохоронці затримали, а вогнепальну зброю вилучили.

Сергій Денисенко, начальник Орджонікідзівського РВ ХМУ ГУМВС України в Харківській області

За даним фактом було порушено кримінальну справу ч.15, ст115 ч.2 карного кодексу України.

У разі доведення вини у суді підозрюваний проведе за гратами від 10 до 15 років.

 

Леся Кочержук