ДАІвці взялись за "мажорів"

Харківські дорожні вартові взялися за “шумахерів”. Три години дорожні міліціянти патрулювали разом із знімальною групою Новин “Сьогодення”

ДАІ  напоготові, патрульні автівки начищені до блиску. Останні приготування та інструктаж і починається полювання на “мажорів”.
Артур Побережець,заст. нач Управління ДАІ

“Високопосадовці, або так звані “Мажори”, які вважають себе недоторканими, чи особливими за кермом, повинні ходити пішки”,-я вимагаю! Це  Микола Азаров сказав

Знімальній групі “Сьогодення” довелося патрулювати разом із ДАЇ в час-пік виїзду автовласників з міста – у районі Полтавського шляху. Кілька хвилин роботи – результати покищо незадовільні.
Костянтин Свидло, інспектор ДАІ

Обычные водители виде у нас не нарушают, в  данной ситуации, если будут нарушать-это по принципу “Мажоры”-будут нарушать, которым всеравно наше законодательство

У руках працівника ДАЇ – диво-пристрій , який за тисячу метрів фіксує швидкості автівок. Кілька хвилин попадань на курсуючі автівки і перша рибка на гачку. Апарат фіксує 84 км/г Штраф вартові дороги призначають-мінімальний.Артем, у якого цілком ймовірно, попереду зіпсований вечір , зізнається, тільки на тому тижні останній штраф сплатив. Все-таки,   шумахерство по кишені добряче б’є.
Артем, водій

Будем оплачивать. Будем больше не нарушать. Дорогие нынче штрафы

Докази у даївців на руках, тож сперечатися з ними не варто.

Євген Пелешенко, інспектор ДАІ

Мы можем показать в динамике движения, как он приближался, в каком он ряду шtл, включал ли он повороты при перестроении с ряду  в ряд

Перебазовуємося на іншу точку, тепер на виїзді з Пісочина. І знову-штрафник! Топив майже  сотню . Свою вину зизнає, але переконує, запізнюється по роботі. Але бланк із санкцією вже в кишені.
Іван Ракіч, водій

Понимаю,что виноват. Инспектор ДАИ совершенно прав. Как бы прибору верю, инспектору верю

Третім дорожнім грішником виявився військовий Олександр. Каже за останні 5  років-на штрафи не попадався. Сьогоднішній день – знаковий.
Олександр Бітюков, водій

Ну и машина такая, она медленно не умеет ездить. В городе нет.Я соблюдаю все правила

На жаль, чи, на щастя, так званих “Мажорів  вполювати за 3  години патрулювання так і не вдалося. Інспектори кажуть – їх не передбачиш.

Євген Пелешенко, інспектор ДАІ

Предугадать эту категорию населения, водителей их невозможно. Их можно остановить, там где их менше всего ожидаеш

Леся Кочержук