Цьогоріч у регіоні організували 20 нових опорних шкіл

На підготовку навчальних закладів Харківщини до нового опалювального сезону та проведення ремонтів із бюджетів усіх рівнів цьогоріч витратили  205 млн. грн. Про це повідомила губернатор Харківщини Юлія Світлична.

діти в школі

За її словами, зосередились цьогоріч і на ремонті автомобільних доріг, якими рухаються шкільні автобуси – роботи на них виконані майже на 90 %.

«Мережа загальноосвітніх навчальних закладів у регіоні в 2016-2017 роках становила 790 ЗНЗ. У серпні 2017 року планується відкрити ще дві нові школи, які забезпечать збільшення кількості місць майже на 800, – повідомила керівник області. – Протягом 2017 року в області було створено 20 нових опорних шкіл. Коштом освітньої субвенції новостворені опорні заклади отримали 12,5 млн грн на придбання 52 кабінетів із сучасним обладнанням, з обласного бюджету виділено 25 млн грн на придбання 104 кабінетів для ліцеїв, гімназій та спеціалізованих шкіл».

Юлія Світлична також повідомила, що розширюється мережа навчальних закладів, де є інклюзивні класи для дітей з особливими потребами.

«У 2017 – 2018 навчальному році буде організовано навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивних класах у 135 освітніх навчальних закладах. Це в 15 разів більше, ніж минулого навчального року», – відзначила керівник області.