Цьогоріч на Харківщини за підтримки обласної цільової програми 57 родин учасників АТО справлять входини

57 родин учасників АТО отримають цьогоріч квартири в рамках обласної цільової програми, – повідомив директор обл.департаменту, містобудування та архітектури Михайло Рабінович.

ато житло

Ця програма, розповів керівник профільного департаменту, користується популярністю серед військових. Нині завершується освоєння коштів за 2016-2017 рр. Цьогоріч 57 квартир родинам військових буде видано. У змінах, що підготовлені до програми, члени комісії облради зафіксували, що програма розрахована лише для жителів Харківщини. Оскільки документ готувався на базі державної програми, раніше цей аспект не був прописаний.

До програми забезпечення житлом військових, нагадав Михайло Рабінович, може долучитися кожен, хто має посвідчення учасника АТО, а також довідку про участь у реальних бойових діях. Крім того, учасник програми має внести 60% від вартості житла, підтримка обласного бюджету складає 40%.

Впродовж минулого року за умовами програми житло придбали 26 учасників АТО, у 2018-му році передбачається підтримка 43 військових. Загалом у програмі йдеться, що впродовж 2016-2018 рр. житлом планується забезпечити 127 людини, тоді як, за словами Михайла Рабіновича, перелік бажаючих на сьогодні складає 209 чоловік.