Цілодобово і в цифровому форматі: про сюрпризи, що готує обласне телебачення (відео)

Ми були першими і лишаємось найсучаснішими. Напередодні профсвята, Дня телебачення, на нашому каналі справили входини. Нова сучасна студія – трансформер – найкраща в місті. І це лишень частина повного оновлення каналу.

Оператори налаштовують камери. Освітлювачі виставляють світло. Останні приготування нової студії до її відкриття.

Губернатор Харківщини Михайло Добкін відкрив новісіньку студію та подарував обласному телебаченню цифровий енкодер. Завдяки цьому приладу наш телеканал вестиме мовлення в цифровому форматі. Його основна перевага для глядача – якість зображення . Також губернатор нагородив грамотами працівників телеканалу. А тим кому вони не дістались обласний очільник напередодні дня телебачення побажав, насамперед, добробуту.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Ну, и накануне праздника хочу пожелать всем работникам телевиденья  областного больших зарплат. Я думаю ,если это сделать – это будет для людей максимально желанно и приятно.

Заради оновлення обласного телебачення, зусилля об’єднали облдержадміністрація, фонд Юрія Сапронова та асоціації металотрейдерів Харківщини. Сергій Гулевський, генеральний директор обласної телерадіокомпанії розповідає – з 5 грудня, саме з цієї студії, наш канал першим серед харківських телевізійників  почне пробне мовлення в цифровому форматі. А з нового року буде повноцінне цифрове мовлення, причому цілодобове.  До того часу телеканал оновиться ще більше.

Сергій Гулевський, ген. директор ХОДТРК

Это не единственная студия. У нас будет ребрендинг новостей. Мы также сделаем несколько студий. Ну и эта студия сама по себе является трансформером.

Переваги нової студії нахвалює  Сергій Черкасов, головний інженер. Сергій, поки її монтували, як то кажуть,  днював та ночував у цьому павільйоні. За його словами, студія може не лише змінювати власне забарвлення. Тут встановлені проекційні екрани, що  є частиною динамічної декорації.

Сергій Черкасов, гол. інженер ХОДТРК

Компьютер, который будет управлять этими экранами будет иметь выход в интернет. Тоесть мобильно в течении разговора найти картинку или какую-то информацию и вывести ее на экран.

Саме так і саме з цього місця вже незабаром вітатиме з новим днем жителів Харківщини ведуча ранкового максимуму Наталя Кантемир. Дівчина розповідає, колектив її програми давно чекав на нову студію. Уявляли її по різному та всеодно не очікували, що вона буде такою яскравою та сучасною.

Наталя Кантемир, ведуча ранкової програми

Адже, я думаю, що і нашим глядачам буде дуже приємно дивитися наше ранкове шоу в такому оновленому форматі. Буде оновлення не тільки зовнішнє, а й внутрішнє.

Тепер на черзі Новини. Наша редакція також радіє новій обкладинці каналу та обіцяє його гідне інформаційне наповнення.

Павєл Посохов

httpv://youtu.be/2cGEs2aOBzM