Чотирирічна дівчинка загинула внаслідок пожежі у Слобожанському, її матір – у важкому стані в лікарні (фото, відео)

Сьогодні, 5-го жовтня, близько опів на сьому ранку надзвичайники отримали інформацію про пожежу у 5-поверхівці у селищі Слобожанське Зміївського району.

зм2

В одній з квартир на 1-му поверсі сталась велика пожежа, внаслідок чого на сходах було багато диму. Пожежу гасили 4 підрозділи ДСНС, їм допомагали добровольці місцевої пожежної команди з селища Андріївка Балаклійського району.

За інформацією обл.управління ДСНС, горіла квартира площею 40 кв.м Двері до неї були відчинені, тож на сходовій клітині утворилось щільне задимлення, особливо – у її верхній частині. Це загрожувало життю мешканців квартир всього під’їзду. Зважаючи на це, керівник гасіння пожежі організував порятунок людей. Першими рятувальники знайшли 2-х людей – 24-річну жінку та її 4-річну доньку. Вони були непритомні і лежали на сходинках між 4-м та 5-м поверхами. Їх винесли на свіже повітря і передали медикам швидкої допомоги. Лікарі констатували смерть дитини, а її матір із сильним отруєнням чадним газом госпіталізували до Харківської обласної клінічної лікарні.

Пізніше надзвичайники врятували ще 8-х людей, ще 20 були евакуйовані під їхнім наглядом.

Близько 8-ї ранку пожежу локалізували, о 10:20 – загасили.