Чоботар – квітникар (відео)

Маленька оаза краси посеред мегаполісу. Квітник з десятьма видами квітів милують око перехожим, а його автору в роботі допомагають. Квітник на Салтівці біля робочого місця облаштував чоботар. Як творити красу навколо себе – чоботар поділився секретами.

 

Власноруч перетворити робоче місце на квітник. Чоботар Анатолій Константінов встигає і взуття лагодити, і за квітником доглядати. Вирощувати квіти чоловік вирішив вісім років тому-ледве не з першого дня роботи. Починав з простої трави для газону, зараз на квітнику-понад десять видів рослин.

Анатолій Константінов, чоботар-квіткар

Я хочу смотреть на красоту. Я начал все с себя. Просто взял лопату и начал благоустраивать прилегающую территорию.

Чорнобривці, гвоздики, вербена. Усі квіти потребують чималого догляду. Тож чоботар на роботу приходить заздалегіть, та й кожну вільну хвилину порається біля клумб. Головна окраса квітника-дворічна берізка. Анатолій переконаний, посадити бодай одне дерево -обов’язок кожного чоловіка. А щоб квіти добре росли треба ставитись до них з любовью.

Анатолій Константінов, чоботар-квіткар

Чтоб добиться такой красоты, надо за ними ухаживать , как за женщиной. Будешь ухаживать, лелеять – она будет цвести. Бросишь – и она завянет.

Найважчим було привчити місцевих мешканців цінувати чужу працю-згадує квітникар. Спершу хулігани часто намагались затоптати квіти. Але тепер на клумбах-ані папірця. Мешканці сусідніх будинків допомагають чоботарю порадами і не тільки. Зокрема подарували невеличку прикрасу для квітника. Старожили вдячні Анатолію, адже він перетворив колишній пустир на куточок барвистої краси.

Ірина Каткова, харків’янка

Я его в шутку называю филиал Ботанического сада. А раньше ничего тут небыло, просто голая земля, бурьян рос.

Тетяна Мосцева, харків’янка

Мы проходим мимо и не можем пройти безразлично. рассматриваем каждый цветочек. Он настолько все аккуратно сделал, нигде ни сорнячка. И настолько приятно становиться на душе, даже радостно.

Рослини для клумб Анатолій підбирав такі, що квітнуть у різний час. Тож, з ранньої весни до пізньої осені власника клумби радують різноманітні квіти.

 

Анастасія Горєлкіна