Чаювання з губернатором

Окремі управління можуть бути об*єднані, -а деякі взагалі ліквідовані, – розповів голова обладміністрації. Половина зекономлених на реорганізації грошей піде на підвищення зарплати. Решта- на розвиток матеріальної бази.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Эти деньги пойдут на замену старых либо устаревших компьютеров. Либо будут отремонтированы те приемные, где чиновники принимают людей. Я очень часто бываю на местах , куда зайти лишний раз не хочется. На укрепление материальной базы тех же региональных представительств.

В обладміністрації та райдержадміністраціях нині працюють понад три з половиною тисячі чиновників, а в територіальних представництвах – близько десяти з половиною тисяч. Скорочувати штат обладміністрації готові, -каже Михайло Добкін, але ж і територіальні представництва мають бути оптимізовані. Хоч законодавство й забороняє скорочувати число медзакладів, у деяких містах, де невелике число мешканців, а є дві- три недоукомплектовані лікарні, доведеться залишати одну з них, і жителі міста, – певен Михайло Добкін – не програють.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Если одну больницу оставить. содержать охранников, главврача, который будет следить за порядком, платить за отопление, электроенергию, а во второй больнице сосредоточить оказание медпомощи, нам хватит. Мы сэкономим деньги и будем давать больным полноценные медицинские услуги.

Учнів із малокомплектних шкіл теж доведеться об*єднувати в одному навчальному закладі, – кажуть в обладміністрації, – аби зекономити гроші.