Центри зайнятості пропонують старшокласникам та студентам Харківщини варіанти літнього підробітку (відео)

Відпочинок з користю – у період літніх канікул студенти та старшокласники можуть підзаробити. До служби зайнятості Харківського регіону заявлені 84 вакансії з тимчасової зайнятості, які не вимагають додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки. Яку саме роботу пропонують молоді та що необхідно для працевлаштування – дізнавалась Юлія Котелевська.

робота

Із початком канікул, студент4-го курсу Політехнічного університету Ігор, замислився про літній підзаробіток. Через Центр зайнятості роботу вирішив шукати вперше.

Ігор Семікопенко – студент 4 курсу НТУ ХПІ

В наше время тяжело найти работу на летние каникулы, а друзья подсказали прийти в центр занятости, тут  дают и рекомендации и хорошее направление на работу.

У минулому юнак вже стикався з нечесними працедавцями,  тож основною перевагою  пошуку робочого місця  саме за допомогою центра зайнятості вважає наявність певних гарантій.

Ігор Семікопенко – студент 4 курсу НТУ ХПІ

Хотелось бы конечно устроиться на официальную работу, что бы в дальнейшем не остаться без зароботной платы, всё таки это лучше когда есть трудовой договор, заключённые с Фопами. И всё ты себе работаешь дни капают.

Для того щоб отримати інформацію про наявні вакансії та можливість працевлаштування, необхідно зареєструватися  у диспетчера – консультанта та отримати талон до спеціаліста, який у подальшому буде допомагати  у пошуку роботи за  вподобаннями, навичками та освітою.

Ганна Хачатурян – заступник начальника відділу організації працевлаштування громадян

Если приходят к нам студенты, которые учаться на дневной форме обучения, это категория занятого населения, мы им оказываем консультационные услуги в поиске работы , мы их не ставим на учёт, но в подборе работы мы им помагаем.

Тимчасові  роботи, які пропонуються студентам на час літніх канікул не вимагають додаткової спеціальної, освітньої та кваліфікаційної підготовки. Тому у молоді є гарна нагода швидко підзаробити.

Тетяна Лук’янчук – заступник начальника відділу зв’язку з роботодавцями Харківського міського центру зайнятості

Самыми востребованными сейчас вакансиями, для студетов, на рынке труда являеться: официанты, помошники поворов, операторы кол-центра. Так же есть и не квалифицированный рабочий труд, это и подсобные рабочие и уборщики територий, грузчики. То есть, на сегодняшний день у нас 74 вакансии, которые мы можем предложить нашим студентам.

Попит на тимчасових працівників не менший і у сільській місцевості. Знайти вакансію для підробітку тут можуть як  студенти, так і фахівці зі стажем. Потрібні вихователі, помічники вихователів, підсобні робітники та агрономи. Деякі роботодавці готові навіть надавати  житло та покривати транспорті витрати. Загалом з початку 2017-го року до тимчасових робіт у Харківській області залучено близько 13-ти тис. людей. Майже кожен 4-й — це молода особа віком до 35-ти років.

Юлія Котелевська