“Металіст-1925” продовжує очолювати турнірну таблицю

Screenshot - 18.10.2017 - 09:57:07

Центральним матчем 17-го туру першості України з футболу серед команд 2-ї ліги безперечно була гра у Харкові, в якій місцевий “Металіст-1925” приймав “Дніпро” з однойменного міста. Нагадаю, що до цієї зустрічі харків’яни посідали перше місце, а дніпряни – друге.

Як і очікувалось, поєдинок суперників з Харкова і Дніпра вийшов дуже напруженим і цікавим (господарі поля тут у традиційній жовтій формі). Адже в таких випадках кажуть, що гра йшла не за три, а за шість очок. Після першого тайму рахунок так і небуло відкрито. А після перерви все вирішив розіграш кутового біля воріт “Дніпра”, після якого підопічні Олександра Іванова забили єдиний і переможний гол. Сергій Романов вдало виконав подачу, а Олександр Жданов головою пробив точно в ціль. Отже, 1:0 переміг “Металіст-тисяча дев’ятсот двадцять п’ять” і він продовжує очолювати турнірну таблицю. Тепер харків’яни виипереджають СК “Дніпро-один” на шість очок, а “Дніпро” на сім. В наступному турі у суботу двадцять першого жовтня харківська команда зіграє на виїзді з ФК “Нікополь”.