Був квартировласником – став бесхатченком

Факт незаконного продажу квартири, що належала її колишньому чоловіку, збирається довести у суді харків’янка Інесса Короткова. Жінка певна – шахраї скористались зі стану здоров’я чоловіка та ввели його в оману.

Саме вікна  квартири сто чотирнадцятого будинку на проспекті Косіора стали яблуком розбрату між  родиною  Короткових та нових,  ніким не бачених власників цієї оселі. Жителі будинку розповіли, що раніше квартира належала Володимиру Лущаю – колишньому чоловіку Інеси Короткової. Той заглядав до чарки, тому усі документи на квартиру віддав сину, Сергію Короткову. Адже саме Сергій опікувався батьком

Василь, сусід

Сын начал кормить. Он отошел, поправился и выходил уже на улицу. Это что я могу сказать.

Наприкінці серпня Володимир Лущай  зник. Син та колишня дружина забили на сполох. Пізніше з’ясувалось – до справи даклали руку квартирні аферисти, що закинули оком на двокімнатну оселю Лушая.

Інеса Короткова, харків’янка

Он больной. Во-первых, у него туберкулез. И он лежал в 2008 году в 15 больнице. И после этого он вообще два года не подымался. Он не выходил на улицу. Благодаря тому, что мы его привели в чувства, он стал приходить в себя. Как его эти аферисты нашли, каким образом

Володимира Лущая згодом знайшли – той живе у жінки, яка влаштувала продаж його квартири. Адкокат родини Короткових певна – у сумнівній з огляду на закон оборудці не обійшлось без шахрайства. Мовляв, колишній горе-власник помешкання у заяві на поновлення документів і словом не згадав, що добровільно віддав їх синові на зберігання. Та й поновили їх підозріло швидко.

Любов Матюшко, адвокат родини Короткових

Изготовление дубликатов документов в кратчайшие сроки, буквально 1-2 дня. Получение паспорта, якобы взамен утеряного, в течении 2 дней. Ну мы с вами реальные люди. Можно ли обычному, “пересічному громадянину” обратившись в орган милиции сегодня – завтра получить разрешение проблемы? Это практически невозможно.

Далі – більше. На початку вересня в квартирі невідомі  встановили  нові замки. Короткови викликали міліцію. Тоді ж з’ясувалось, що оселя вже не раз міняла власника.

Інеса Короткова, харків’янка

Квартира продана вторично. 29-го числа, когда Лущай там находился, его просто вывезли. Потому что 30-го числа была сделка сделана вторично купли-проджи. Сейчас эту квартиру пытаются продать в третий раз.

Нових власників двокімнатної квартири на проспекті Косіора ані родині Короткових, ані нашій знімальній групі знайти не вдалося. В квартирі встановлені нові вікна та двері.

Нічого не змогли розповісти про своїх новоспечених сусідів і старожили будинку. Розповідають – кілька тижнів тому до квартири приходили робітники – робили там ремонт. Проте зараз і тих не видно.

Тетяна Єфимівна, сусідка

Квартиру заняли. Что они там, ремонт начали делать. А мы же не знаем, ничего не знаем.

Єдина зачіпка у цій справі –  оголошення про вже третій продаж квартири. За номером, що вказаний в оголошенні, слухавку взяв агент з продажу нерухомості. Чоловік каже, до нього дійсно звертались з проханням допомогти з реалізацією цієї квартири. Проте швиденько відмовились від його послуг.

Ярослав, агент з продажу нерухомості

Да он снял с продажи поэтому я перестал ее рекламировать. Она пришла, как продаваемая квартира по базе данных объектов недвижимости.

Злочину в діях нових власників квартири правоохоронці не побачили. В порушенні карної справи Коротковим відмовили. В Короткових – інша думка.  Постанову про відмову в порушенні карної справи вони оскаржили у суді.

Павєл Посохов