Буття театру імені Шевченка (відео)

Рекорд України та гастролі райцентрами Харківщини. В наступному році в театрі Шевченка святкуватимуть дев’яносту річницю від дня заснування закладу. Натомість, подарунки з нагоди визначної дати готують, передусім, самі митці. Для глядачів. У театрі вихваляються – порівняно з минулим сезоном, їх удвічі побільшало.

 

Дев’яносто років від часу заснування театру справлятимуть наступного року шевченківці. Наприкінці березня глядачам покажуть оновлену виставу “Шельменко-денщик”. Наразі, не за горами – двохтисячний її показ, розповідає художній керівник театру. Тож час подавати заявку до “Книги рекордів України”. А ще театр планує до дев’яносторічного ювілею зробити подарунок жителям області – об’їхати з виставами всі райцентри.

Олександр Аркадін-Школьник, художній керівник театру ім. Шевченка

Пускай это будет спектакль “Мина Мазайло”, “Гроші”, “Шельменко- денщик”, и поверьте: это такой контакт может быть со зрителем в Краснограде, Изюме. Они ж к нам приезжают на автобусе!

Шевченківці не лишень митсецькими досягненнями радують, кажуть чиновники з обласного управління культури. За підсумками цьогорічних дев’яти місяців, театр заробляє більше як на третину своїх потреб. Торік цей показник і до тридцяти відсотків не дотягував.

Дмитро Кузнецов, начальник обл. управління культури та туризму

 

Юбилей театра – в каком объеме – будем смотреть при формировании бюджета. Но то, что театр достоин прекрасного юбилея – в этом я уверен.

Керівникам театру разом з обласним чиновництвом вдалось зняти соціальну напругу в колективі. Йдеться про минулорічні негаразди, коли співробітники театру хотіли судитись за невиплату спеціальних надбавок до окладу.

Маргарита Сакаян, директор театру ім. Шевченка

Полностью оклад получают сотрудники. И еще получают надбавки за счет собственных средств. Надбавки за счет средств театра.

Майстерність та творчий креатив колективу театру Шевченка оцінили не тільки в України. У вересні драму “Войчек” театр представив на Міжнародних фестивалях у Білорусії та Грузії. І цю роботу шевченківців мистецтвознавці назвали однією із найкращих вистав.

 

Світлана Маренич

httpv://youtu.be/6Erx1XH_iXk